Okna – Oferta
Opis rozwiązań ...
Drzwi – Oferta
Opis ....

13 s

Firma Moliński niezmiennie od 1998r. przemienia indywidualnych klientów inwestycje „budowy” w „domy”, ponieważ to właśnie od momentu montażu okien i drzwi następuje mimowolna zmiana nazewnictwa i budowa staje się domem i to na zawsze! Od chwili montażu okien i drzwi można poczuć wyczekiwany klimat domowy dzięki firmie Moliński! Dlatego też chcielibyśmy, aby nasi klienci zastanowili się czego oczekują od swoich okien, a my te oczekiwania spełnimy.

Na co zwrócić uwagę podczas kupowania okien i drzwi?

1s 4s 2s 3s

 

Wygląd, funkcjonalność, szczelność, odporność na włamania, akustyka, termika itd. parametrów jest wiele... Po pierwsze klient musi być świadomy swoich potrzeb i wymagań od okien i drzwi, ale nie musi być ekspertem w tej dziedzinie! Od tego jesteśmy my, aby doradzić swoim klientom! Wieloletnie doświadczenie idealnie sprawdza się w każdej inwestycji, ponieważ Twoja inwestycja jest również naszą!

Okna ... często omijany temat, który jest niezwykle ważny i skategoryzowany do słowa „okno”. Często słyszymy od klientów „to a tamto okno wygląda tak samo” jedyna zmienna to cena. Stwierdzenie to ma dwie strony, pierwszą brak świadomości inwestora w temacie okien i dla niego wszystkie okna są takie same co jest największym błędem, ponieważ nieświadomie można popełnić kilka kluczowych błędów które swoje konsekwencje będą miały w późniejszym użytkowaniu i odbiją się np. na kosztach za energię lub stolarka nie przetrwa nawet 3 lat użytkowania. Natomiast druga strona to że okna Moliński z profili REHAU nie odbiegają wizualnie od innych i podążają z duchem czasu, trafiają do większości klientów pod względem wizualnym. W dzisiejszych czasach wygląd ma ogromne znaczenie, dlatego też o oknach należy pomyśleć już w fazie projektowania domu! To właśnie wtedy należy kompleksowo przemyśleć materiały użyte do budowania jak i wymiary oraz rodzaje okien. Ma to niezwykły wpływ na późniejsze użytkowanie.
Okna muszą być sztywne za co odpowiadają wzmocnienia stalowe oraz rodzaj tworzywa, jak i rodzaj montażu
Stolarka musi być funkcjonalna i idealnie wpisana w budynek, dlatego też uzależnione są wymiary okien od systemów profilowych i doborów wzmocnień stalowych

Zachować należy idealne parametry termiczne tak aby inwestycja w okna zwracała się z każdym rachunkiem za energie przez lata użytkowania, wpływa na termikę ma rodzaj zastosowanego szkła, okuć oraz profili
Wszyscy lubimy spokój i cisze dlatego tez okna muszą postawić barierę przed falą dźwiękową, tutaj odpowiada rodzaj zastosowanego szkła, profile okienne, okucia, montaż
Nasze okna badane są w Instytucie Techniki Budowlanej jak i w Laboratorium Rehau.

Należy również pamiętać, że dobrze wyprodukowanie okien to dopiero połowa sukcesu! Nawet najlepsze okna można zepsuć i pogorszyć ich parametry nawet o połowę przez nie odpowiedni montaż lub wykonany nie właściwie!

13

 

Dlatego zależności jest wiele a my jesteśmy od tego, aby z tych wszystkich parametrów wybrać idealne dla Państwa inwestycji!

Poniżej kilka artykułów do pobrania.

pdf icon Okna Jakość Ponad Wszystko
pdf icon Dobra Marka 2015
pdf icon Konsumencki Lider Jakości 2015 dla REHAU
pdf icon REHAU znów w czołówce. Ranking Budowlana Marka Roku 2015
pdf icon Kolory
pdf icon Kształty Okien
pdf icon Pielęgnacja i Konserwacja Okien Drzwi oraz Okuć
pdf icon Ogólne Warunki Gwarancji
pdf icon Instrukcja Obsługi Okien